Preloader Close
Awesome Logo

REHAU PVC Doğrama

Rehau bulunduğu ortamın gerektirdiği her türlü dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımını, kullanım rahatlığını, sağlıklı ışık girişi sağlaması, estetik görünümü ve renk seçeneğini sağlaması üretim tekniğinde gizlidir. Uluslararası normlara uygunluğu nedeniyle Türkiye’den birçok ülkeye ihraç edilen PVC doğrama sistemi olması Rehau pencere konusunda bütün dünyanın beklentilerinin tam karşılığı olduğunun kanıtıdır.

Üretilen profiller sevkiyat aşamasına geçmeden önce, darbe dayanıklılığı, köşe mukavemeti, kaynak uygunluğu, sıcakta bekletme sonrası ölçü değişikliği, sıcakta bekletme sonrası davranış, hava şartlarına karşı renk haslığı (yaşlandırma), vicat yumuşama ısısı tayini, charpy darbe dayanımı, hava şartlarına karşı mekanik dayanıklılık gibi testlerden geçirilir. Görünümü, rengi, parlaklılığı, boyut ve ölçüleri ve yüzeyi sürekli kontrole tabi tutulur.

Avantajları

Alaşımları çelikten bile daha dayanıklıdır. Paslanmazdır. Çelik, bakır ve pirince göre 3 kat daha hafiftir. Işığı mükemmel yansıtır. Yangın esnasında kıvılcım ve zehirli gaz çıkarmaz. Soğuğa dayanıklıdır. Tamamı ile geri dönüşüm özelliği vardır.